中国

Rreth nesh

 Yuyao Siwoc Electronics Co, Ltd, është e vendosur në qytetin e bukur Yuyao e Yangtze River Delta, Provinca Zhejiang. është një metal profesional kapacitoreve film prodhues integrimin e kërkimit dhe zhvillimin, projektimin, prodhimin dhe shitjen. me produktet kryesore të seri Main CBB (CBB60 / 65) AC kapacitoreve motor motor; Fuqia kompensim BKMJ, AKMJ AC filtër; Kondensatorët elektronike pushtet; kapacitoreve impuls; ujit të ftohur kapacitoreve elektrike. E cila përdoret gjerësisht në pompa, motore, makina larëse, hapëse letër, conditioners Air kompresorë, llambat, rrjetet e energjisë, automatizimi inxhinieri, tërheqje të transportit hekurudhor ose anije makinë Converters, furnizimet e energjisë lazer, pajisje mjekësore, ruajtjen e energjisë saldim të llojeve të ndryshme të lartë inverter -Fuqia industri, të tilla si të tensionit të lartë makinë frekuencë të ndryshueshme. kontrolli harmonik të rrjetit të energjisë, pajisjeve SVG, prodhimin e energjisë së erës, prodhimin e energjisë diellore apo converters tjera të frekuencave industrial, për të përmirësuar faktor pushtet, shtypjen harmonik dhe kështu me radhë.

 Me 3 milion juan kapitalit, që mbulon 2.000 metra katrorë dhe 50 staf regjistruar, Yuyao Siwoc Electronics ka ngritur platformën e menaxhimit, prodhimit, teknologjisë, tregun e brendshëm dhe të jashtëm tregtar, dhe R & D të sistemit. Siwoc ka një sistem të shëndoshë të sigurimit të cilësisë, përmirësuar cilësinë e produktit testimin e pajisjeve dhe mjeteve të testimit, të përsëritura studimet e fizibilitetit teknik dhe testimin. Aktualisht janë pajisje të lartë saktësi film me çakëll Slitter, vakum paketimin pajisje, makinë automatike dredha-dredha, makinë automatike spërkatje, makina që mundësojnë, kapacitoreve veçanta test presion Taiwan, kuti temperatura dehumidification, kapacitoreve, të tilla si e dedikuar Testi urë Capacitor pajisje profesionale prodhuese provë pol pajisjet, dhe ajo gjithashtu ka arritur certifikimin ISO9001 sistemit të cilësisë, CQC, TUV, 3C dhe të tjera certifikimit të produktit të lidhura dhe CTI test raport mjedisor, për të siguruar një siguri të besueshme të cilësisë të produktit.

Siwoc të jetë dakord me filozofinë e biznesit të ": për të prodhuar produkte profesionale dhe të sigurojë klientët me cilësinë dhe efikase produkteve dhe shërbimeve me kontrollin e cilësisë së mirë dhe të përpiqemi për të bërë Siwoc aa ndërmarrje e njohur kineze brenda 10 vjetësh". Përmes shërbimeve ndërkombëtare dhe profesionale, ne do të përpiqemi për të kthyer plotësisht avantazhet e karakteristikat kineze dhe industrializimit në përparësitë e produktit, dhe të ofrojë produkte më të përshtatshme të cilësisë për konsumatorët vendas dhe të huaj.

Yuyao Siwoc Electronics Co, Ltd fokusohet në të teknologjisë së lartë në fushën e energjisë së re dhe angazhohet për të bërë një ndërmarrje të klasit botëror.


WhatsApp Online Chat !