中国

FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Sa kohë është periudha e garancisë?

1 vit.

Si për të paguar?

TT, Paypal, Western Union, Alibaba Trade Assurance.

Si të paguajnë depozitë? 

100% T / T për qëllim të vogël, dhe 30% të depozitave dhe 70% bilancit para se të dërgesës për urdhërat e të mëdha.

Si për të siguruar cilësinë e produkteve? 

Produktet janë nën teste të rrepta dhe të përsëritur para dorëzimit.
Dhe inspektori përfaqësues janë të mirëpritur gjithashtu.

Po në lidhje me kohën e dorëzimit? 

urdhërat masive brenda 20 ditëve dhe mostrat do të transportohen brenda 3 ditëve.

Si do të ju ofruar produkte? 

Mostrat dhe urdhërat e vogla zakonisht janë dërguar përmes ndërkombëtare shprehin dhe me qëllim të mëdha janë dërguar nga ajri apo deti.

Si është inventarizimi i kompanisë suaj? 

Ne mbajmë një gjendje të madhe të mallrave për të siguruar ofrimin tonë të shpejtë.

A e pranoni kondensator përshtatur? 

Po, OEM dhe ODM janë në dispozicion për ne, R & D puna në grup kanë qenë në këtë fushë për 11 vjet.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !